Kochani moi,

Ostatnie tygodnie z życia mojej rodzinki były bardzo zakręcone i czasobrakowe. Dobrze, że Krewetka już jest pełnowartościową istotą, bo przynajmniej miał się kto mną zająć. Od rodziców mogłam liczyć jedynie na szybkie mizianko w przelocie, kilka razy dziennie. Ale nawet Krewetka mi powoli ucieka… Bo wiecie- poszła do przedszkola i tak jakoś wydoroślała.  Eh… a takie to krewetkowate było.

Ale od paru dni daje się zauważyć jakieś takie wyhamowanie. Więcej spokoju, mniej szamotaniny, choć więcej porządków i przygotowań szamankowych. I ja już wiem co się dzieje- święta idą!!! 🙂 I jak co roku cieszę się z tego ogromnie, bo wiem, że będzie to wspaniały czas z całą moją ludzko-psią rodziną. Nie tylko mama, tata, Hania i ja, ale też babcie, dziadki, ciotki, wujkowie, kuzyni, kuzynki, Luna, Harris i wiele innych osób. I będzie śmiech i szamanko i mizianko i jakoś tak ogólnie swojsko. I tak sobie myślę, że jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, że mamy to wszystko na wyciągnięcie łap i języków.

I tego właśnie chciałabym i Wam życzyć z okazji tych świąt, bo wierzcie mi- to jest najlepsze czego życzyć można! A ja zawsze życzyłam Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze.

Kończę na dziś, bo niedługo idziemy z Haną i kuzynkami ubierać choinkę do babci, a mama pomoże przyszykować pyszne szamanko. Tata jeszcze w pracy, ale znając go zrobi wszystko, żeby jak najszybciej być z nami. A potem będziemy świętować!

Trzymcie się cieplutko i świątecznie!

6 szczeknięć jak na razie

kasia&Luna
 1 

Wszystkiegho najlepszego Nalu dla ciebie i twojej rodzinki!

grudzień 24th, 2013 o 14:08
Tomek
 2 

Co tu tak cicho? Psinko, żyjesz? 🙁

kwiecień 27th, 2014 o 22:46
kasia&luna
 3 

Nalu, brakuje mi twoich wpisow:(

maj 18th, 2014 o 16:55
ASTOR
 4 

Naluuuuu!!!!!! Daj głos, proszę!!!

czerwiec 22nd, 2014 o 14:39
Syl
 5 

no właśnie co ta cicho…?

listopad 3rd, 2014 o 14:05
Kinga
 6 

Nalu
Przejrzałam Twoja galerie jesteś straszne podobna ,wręcz identyczna jak moja kochana TERRI.
Bidulka odeszła nagle 22/02/2015(pęknięty guz prawdopodobnie śledziony) miała 10 lat,straszne za nią tęsknie.
A co u Ciebie?

luty 27th, 2015 o 09:18

Szczeknij do mnie!

Imię (*)
Adres e-mail (nie będzie widoczny) (*)
URL
Treść