Kochani

Urlop taty był i minął. Spacerków nie było za wiele bo i pogoda u nas niezbyt dopisała. Ale nie było źle. Pokąpałam się w błotku 🙂 Oprócz tego nic ciekawego się nie dzieje, a szczekam do Was jedynie po to, by oznajmić, że tata ostatecznie rozwiązał problem nieprzyklejania się moich zdjęciów do monitorka i mogłam coś tu dla Was wkleić 🙂 Z ogromną radością zapraszam Was więc do galerii na podziwianie mojego kupra! A tutaj przedstawiam Wam najpiękniejszego koto-motyla świata:

 

Hania

Hania

4 szczeknięć jak na razie

Nora
 1 

Ooo 😉 Widzę, że twoja Krewetka powoli przeobraża się z poczwarki w motyla. No ale Ty i tak wyglądasz tutaj najbardziej kwitnąco 😀 A szalony kuper jest jeszcze bardziej szalony !! Pozdrowienia i buziaki.

Wrzesień 4th, 2012 o 14:30
Nora
 2 

Kochana Nalu, ja z takim niedyskretnym pytaniem, jaką karmę poleciłabyś takiemu goldenkowi jak ty i ja? Teraz jem całkiem smaczne kulki z jagnięciną i ryżem, ale futerko mi okropnie wypada ( już od miesiąca) i swędzi mnie kuper, a brzuszek wrażliwy.

Wrzesień 10th, 2012 o 11:34
 3 

Droga Noruś,
Nie mogę Ci polecić żadnej karmy, żeby nie robić jej reklamy 😉 Jedyne co mogę podpowiedzieć, to żeby mięso (a nie produkty pochodzenia mięsnego) występowało w składzie na pierwszej pozycji.
Jeśli masz wrażliwy brzuszek i uczulenie to najlepiej, żeby karmę dobrał Ci weterynarz.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że szybko znajdziesz coś smacznego i zdrowego 🙂

Wrzesień 10th, 2012 o 16:56
 4 

Cześć wam! Krewetka jest przesłodka
A ty droga Nalu, jesteś piękna. Przeglądając twoją galerię wpadłam na przeurocze zdjęcie. Jako że lubię robić prezentacje, to zrobiłam coś dla ciebie: http://i.imm.io/FhMD.png

Mam nadzieję że ci się podoba 🙂
Pozdrawiam Natalia

Wrzesień 22nd, 2012 o 23:31

Szczeknij do mnie!

Imię (*)
Adres e-mail (nie będzie widoczny) (*)
URL
Treść