Odpowiedź na prośbę

Kochani moi!

Ponieważ prosicie o nowe zdjęcia, filmiki i wpisy i ponaglacie mnie z tym wszystkim (co ogromnie mnie cieszy, bo oznacza to, że macie ochotę mnie oglądać i poczytać co mam do powiedzenia)- postanowiłam się odrobinę usprawiedliwić. Oto przed Wami owo usprawiedliwiczenie. Czy jakoś tak…

Usprawiedliwiczenie!

Proszę u usprawiedliwiczenie nieobecności mojej mordki, mego kupra, ogonka i innych odnóży na nowych zdjęciach. Nieobecność ta wynika z faktu, że rodzicowe łapki często zajęte są krewetką i nie łapią aparatu. A jak już go łapią, to robią zdjęcie wspomnianej już istocie. Kiedyś robili nam wspólne zdjęcia, ale od kiedy dla zabawy chciałam się na niej wytarzać– teraz gdy jesteśmy razem ich łapki są zawsze wolne i wsuwają się między nas, gdy tylko za bardzo się do niej zbliżę. Wyjątkiem jest zbliżanie się mego języka, bo na to pozwalają. Ale i tak nie mają w łapkach aparatu. Mama obiecała jednak, że poprosi tatusia o zabranie aparatu na spacerek i uwiecznienie po raz kolejny mej persony na przegoldenkowych zdjęciach. A gdy persona już na nich będzie– natychmiast (co może zająć od 1 do 10 dni) przekażę je do mojej galerii.

Proszę również o usprawiedliwiczenie nieobecności wspomnianych wcześniej części mego ciała na nowych filmikach. Powód tej nieobecności jest taki sam, jak powód mej nieobecności na zdjęciach.

Na koniec proszę o wyrozumiałość z powodu rzadkiego szczekania do Was. Jeśli śledzicie mój pamiętniczek, to wiecie, że jestem ostatnio przeobowiązkowana i najzwyczajniej w świecie nie starcza mi czasu na wszystko. Jestem przecież tylko człowiekiem i nie potrafię się niestety rozdwoić. Choć w sumie to myślę, że jakbym się tak mocno postarała, to mój piękny ogonek mógłby przejąć część obowiązków, a ja miałabym więcej czasu dla Was. Uroczyście przysięgam więc potrenować tę umiejętność, ale na razie musicie uzbroić się w cierpliwość.

Z poważaniem

Wasz kochany goldenek- Nala, pseudo „szalony kuper”Szczeknij do mnie!

Imię (*)
Adres e-mail (nie będzie widoczny) (*)
URL
Treść