Golden Retriever ciekawostki

Witajcie po raz kolejny!

Jak dobrze wiecie jestem bardzo ślicznym i inteligentnym Golden Retrieverem. Inteligentnym, bo wszystkiego się szybko uczę i bardzo dużo rozumiem. Ślicznym dlatego, że jestem bardzo ładna. Stwierdziłam więc, że mogłabym być gwiazdą filmową. Tylko, że nudzi mnie to ciągłe pozowanie przed kamerami i wykonywanie poleceń obcych ludzi. No więc stwierdziłam, że pominiemy to i przejdziemy od razu do wywiadów. Udzielę dla Was wywiadu! Nie ma mi tylko kto ułożyć pytań niestety. Więc prosiłabym, aby każdy czytający wysłał przynajmniej jedno pytanie do mnie na mój adres www.goldenek.pl@gmail.com i wtedy jak zbierze się tych pytań parę, to ja postaram się na nie odpowiedzieć jak prawdziwa gwiazda. Wystarczy, że leciutko w tym pomożecie!

www.goldenek.pl@gmail.com

Nosek golden retrievera, nosek goldenka

Pamiętajcie- nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi! Hmmm- to chyba inaczej szło… To nic- każde pytanie jest ważne i mnie ucieszy! Te poważne i te trochę mniej sprytne. Czekam! Każdy przynajmniej po jednym!

www.goldenek.pl@gmail.com

2 szczeknięć jak na razie

 1 

dzień dobry mam poważny problem mój piesek ma 8 miesięcy i jest bardzo agresywny szczeka na ludzi biegnie do nnnogi no i bierze się za gryzienie dzieci nie wiem co robic proszę o ratunek

czerwiec 22nd, 2010 o 19:45
 2 

Ja nie czuję się tu na tyle mądra, aby pomóc. Zwłaszcza, że sprawa jest delikatna.
Odwiedź proszę:
http://goldenretriver.fora.pl/
http://www.goldenretriever.fora.pl/

czerwiec 23rd, 2010 o 20:45

Szczeknij do mnie!

Imię (*)
Adres e-mail (nie będzie widoczny) (*)
URL
Treść